Wczytuję dane...
O sklepie


RajskieTajskie to sklep inny niż wszystkie. Stworzony z pasji do podróżowania i chęci dzielenia się z innymi tym, czym sami potrafimy się zachwycić.

Działająć od kwietnia 2022 roku i poznając przez ostatnie miesiące naszych klientów, zachwycam się tym pomysłem jeszcze bardziej :) Od początku wiedziałem, że nasze produkty nie będą produktami dla każdego i tak też się stało, gdyż ludzie którzy je od nas kupują są naprawdę wyjątkowi :) Ogromnie mi miło z Wami korespondować, miło spotykać Was osobiście np. podczas festiwali...życzliwość, otwartość, radość życia i pełna akceptacja na różnorodność, to coś co działa na mnie jak magnez, a nasz rajskitajski sklepik tylko temu sprzyja :D

   RajskieTajskie nie było tworzone z wizją masowej sprzedaży produktów wątpliwej jakości i jeszcze bardziej wątpliwej historii ich produkcji, tylko po to by sprzedawać dużo i każdemu. Być może dlatego w naszym sklepiku znajduje się wciąż tylko kilkanaście modeli spodni, spódnic i szali ;) Każdy z naszych produktów wybieramy osobiście. Testujemy je, ustalamy ich pochodzenie i warunki w jakich powstają i dopiero w dalszej kolejności decydujemy się na zakup. To znacząco wydłuża proces sprzedaży ale nam daje 100% gwarancji, że to co sprzedajemy jest tym, co sami chcielibyśmy nosić :)

I to właśnie jest mottem naszego sklepu...naszych klientów obsługujemy tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani :)

# Tak więc w naszym sklepie obsłuży Cię człowiek, jeśli tylko będziesz chciał o coś zapytać...nie automat, nie robot!

# Zakupione produkty wysyłamy najczęściej tego samego dnia, bo sami nie lubimy czekać kilka dni na swoje zakupy 

# A jeśli nasze produkty nie przypadną Ci do gustu, to bez zbędnego tłumaczenia mozesz je do nas odesłać a my bardzo sprawnie zwrócimy Ci środki...sami również nie lubimy czekać tygodniami na zwroty z innych sklepów

# wszystko co u nas zakupisz jest starannie, ręcznie pakowane w ekologiczne opakowanie...otrzymasz zatem coś, co sami chcielibyśmy zawsze dostawać :)

Z wdzięcznością,

Jarek